Web na míru

WEB NA MÍRU.

 

Web na míru je ideální řešení pro toho, kdo chce svůj byznys posunout na vyšší level. Tvoříme profesionální webové stránky, které budou originální a 100% podle vašich představ.

Vytvořený web bude postaven na redakčním systému WordPress. Grafiku přizpůsobíme na základě vašich preferencí, aby byla designově přitažlivá a splňovala vámi zadaná kritéria. Administraci webu přizpůsobíme tak, aby vám co nejvíce vyhovovala.

Předtím, než začneme s tvorbou webu, doporučujeme definovat si účel webu a celkový design. Grafické podklady, analýza cílové skupiny, analýza konkurence, marketingový plán – to vše nám dokáže pomoci při tvorbě webu, který bude nejlépe prezentovat váš byznys. Pokud nemáte dostatek grafických podkladů, náš grafický tým vám tuto situaci dokáže snadno vyřešit.

VÝHODY WEBU NA MÍRU.

VÝHODY WEBU NA MÍRU.

Rychlost načítání

čím rychlejší web bude, tím větší je pravděpodobnost, že se zobrazí ve vyhledávačích na vyšší pozici. Pomalé weby mohou odlákat návštěvníky z vaší stránky a proto je rychlost načítání klíčovým faktorem pro úspěšný web.

Unikátní design

U webu na míru přizpůsobíme design stránek podle vašich potřeb, tak aby to ladilo s vaší marketingovou a obchodní strategií.

Bezpečnost

Každý web se snažíme co nejvíce zajistit z hlediska bezpečnosti, a proto je šablona vytvořena na míru a přizpůsobená pouze vašim požadavkům. Neobsahuje tolik pluginů jako předpřipravená šablona a tím se snižuje i riziko.

Přehledná administrace

U webu na míru vám necháme plnou kontrolu nad obsahem, nicméně design webu a základní layout zůstanou konzistentní a neměnné.

CENÍK.

PŘIPRAVENI NA NOVÝ WEB NEBO, FIREMNÍ IDENTITU?

Napište nám zprávu

Napište nám zprávu

Nezávazná poptávka

Napište nám zprávu