Nejčastější otázky

Obecné dotazy

Kolik stojí hosting?
Hosting na první rok je již v ceně webové stránky, každý další rok stojí pak podle ceníku 3 480 Kč/rok, nebo 4 680 Kč ve variantě PLUS.
Kolik stojí registrace/prodloužení domény?
Doménu máte v rámci hostingových služeb zdarma.
Podporujete HTTPS?
Ano, každý náš web má instalovaný certifikát Let’s Encrypt podporující HTTPS. Máte-li zájem o certifikát jiné autority kontaktujte nás s informací o kterou se jedná. Cena za implementaci je dle hodinové náročnosti (600 Kč/h)
Máte technickou podporu?
Ano
Jaká je kapacita hostingu?
Kapacita hostingu není námi explicitně omezená. Nebudeme vybírat další poplatky za to, že je Váš web rozsáhly. Na druhou stranu, pokud si z web hostingu uděláte datové skladiště, pak Vás zdvořile upozorníme, a pokud budete chtít data u nás skladovat dále, nabídneme Vám přátelskou cenu.
Dostanu zdrojové kódy?
Ano v případě Vašeho zájmu Vám předáme zdrojové kódy.
Kde zjistím přístup na FTP?
Z bezpečnostních důvodů neposkytujeme přístup na FTP. Pokud máte zájem, můžeme Vám web exportovat a můžete si ho hostovat na jiném hostingu ke kterému budete mít FTP, v takovém případě ale již bez naši technické podpory nebo si ji musíte objednat.
Kde zjistím přístup na MySQL, PgSQL, apod.?
Z bezpečnostních důvodů neposkytujeme přístup do databáze. Pokud máte zájem, můžeme Vám web exportovat a můžete si ho hostovat na jiném hostingu ke kterému budete mít přístup do databáze, v takovém případě ale již bez naši technické podpory nebo si ji musíte objednat.
Kolik mohu mít emailových schránek?
Počet emailových schránek ani jejich velikost explicitně neomezujeme. Pokud budete email použivat s rozumem na žádné omezení nenarazíte.
Proč mi chodí SPAM?
Přestože se snažíme spam co nejlépe filtrovat, naše technické možnosti nejsou tak rozsáhlé abychom mohli účinněji zachytávat spam.
Chcete-li minimum spamu, pak pro Vaše emaily doporučujeme konkurenční řešení https://gsuite.google.com/intl/cs/pricing.html, které je sice zpoplatněné, ale z našeho pohledu nejspolehlivější.

Napište nám zprávu